preloader logo

Uklízíme zdravě a ekologicky

Klademe velký důraz na požadavky a spokojenost našich klientů, proto spolupracujeme s přírodními léčiteli, bylináři a aromaterapeuty, se kterými navrhujeme ty správné prostředky na míru vám a vaší domácnosti. Nahradíme klasické chemické (jedovaté) přípravky za naše přírodní, které si sami mícháme a přinášíme k vám vždy čerstvé. Tím odbouráváme i zbytečný odpad a vaše starosti s nákupy. Při generálním úklidu používáme například parní stroje, tepovače a ozónové generátory. Díky tomu čistíme opravdu hloubkově a zároveň přírodně a nezávadně.

Jak funguje čištění ozónem

Věděli jste, že vůně ovlivňují náladu a váš energický stav?

Chemické výpary z klasických čisticích prostředků a domácích vůní škodí našemu zdraví a svým syntetickým složením nás oslabují. Vůně z přírodních olejů a bylinkových extraktů mícháme na míru vám a vaší domácnosti tak, aby na nás měly kladný vliv.

boží uklid praha

Provoníme vaše jednotlivé místnosti tak, aby na vás příznivě působily.

Při prvním úklidu, který je zároveň konzultační, vám představíme naše vůně. Provoníme jimi vaší domáctnost a jednotlivé místnosti podle požadované energie.

Vůně v místnostech fungují takto:
Ložnice: relaxační, uvolňující a podporující spánek
Koupelna a WC: svěží a antibakteriální
Obývací pokoj: energická, zároveň však uvolňující, navozující pocit bezpečí

Co používáme:
S odborníky a aromaterapeuty jsme vytvořili ideální přírodný mixy tak, aby opravdu funkčně působily. Používáme jen ty nejkvalitnější přírodní esenciální výtažky např. značky:
Plantlife, dōTERRA + české výtažky...


Objednávání úklidu a služeb

Maximální pohodlí díky naší boží aplikaci, se kterou vás při první konzultaci hned naučíme. Objednávání úklidu pomocí rezervačního kalendáře, platby, objednávání a doplňování prostředků, dodatečné služby, jako například čištění vnitřku ledničky, organizace domácnosti, odmaštění sporáku atd... Vše si jednoduše přidáte k úklidu z našeho seznamu. Chcete například ve středu i umýt okna, vyžehlit a nechat si vyčistit dva páry bot? Vše si navolíte ze seznamu služeb. V případě, že nechcete využívat aplikaci, kontaktujte nás jinak.

boží uklid praha

Spolehlivé a šikovné hospodyně

Pravidelně školíme náš tým, jelikož máme unikátní a nadstandardní postupy. Naše paní na úklid si pečlivě vybíráme.

10 důvodů Proč uklízet ekologicky:

1

V ČR se ročně spotřebuje přes 80.000 tun chemických čistících a úklidových prostředků.

2

Ty obsahují až 15% povrchově aktivních látek (tenzidů) a až 50% aktivačních přísad. Ve skutečnosti jsou to ty nejtoxičtější látky v našich domovech. Obsahují karcinogeny, látky narušující hormonální rovnováhu nebo neurotoxiny.

3

Sice skvěle čistí, ale chemická rezidua po nich zůstávají jak na povrchu čištěných objektů, tak i ve vzduchu. Dostáváme je do sebe dotykem i dechem. Hromadí se v nás, protože ne se všemi si naše tělo dokáže poradit.

4

Skrze odpady se tyto látky dále dostávají do povrchových i spodních vod. Mají ničivé vlivy na vodní organismy a na přírodu vůbec. A k nám se vždy dostanou zpět. Vodovodním kohoutkem nebo třeba v podobě ryby na talíři.

5

Ekologický úklid nezatěžuje životní prostředí – planeta je každý den vystavena obrovskému množství uměle vytvořených chemikálií, s nimiž si nedokáže poradit. Ekologický úklid nezatěžuje životní prostředí.

6

Ekologický úklid je šetrný k našemu zdraví. Škodliviny z prostředí, ve kterém žijeme, přecházejí do našeho těla, ale naše čisticí prostředky jsou netoxické, šetrné k vašemu zdraví a v přírodě kompletně odbouratelné.

7

Ekologický úklid je vhodný pro všechny se zvýšenou citlivostí na chemikálie – dráždivé látky z čisticích prostředků ohrožují naše zdraví a vyvolávají alergie a imunitní reakce

8

Moderní ekologické čistící a úklidové prostředky jsou založeny na bázi přírodních minerálních látek a rostlinných složek.

9

Váš domov či kancelář s nimi vyčistíme stejně účinně a přitom bez nežádoucích vedlejších účinků. Díky přírodním éterickým olejům krásně voní.

10

Stále více dbáme na to, co jíme a jak zdravé to pro naše tělo je. Pojďme se zaměřit i na prostředí, kde žijeme či pracujeme.